Post by Rehtori on May 18, 2018 3:18:13 GMT
>> Avoin työhevosille
> Hevosen tulee olla yli 4-vuotias
> Hevonen saa osallistua vaikka kaikkin luokkiin, mutta kuhunkin vain kerran
> Kilpailijalla tulee olla TYH-tunnus
> Yhteen luokkaan otetaan max 30 osallistujaa, yksi ihminen saa tuoda korkeintaan 3 hevosta luokkaan
> Osallistuminen alle viimeistään 9.6.2018.
Jos osallistut kaikkiin ryppään kilpailuihin (kisat 4-8), kirjoita viestiin aluksi "4-8", vain ensimmäisten kisojen viestiin.
Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevosen nimi
Luokat:
01. Käyttöajo - 0/30
1. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
2. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
3. Pierre (TYH-0002) - Glögimonsteri
4. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
5. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
6. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
7. sarqquu (TYH-0055) - Hikotus
8. sarqquu (TYH-0055) - Vappu Valoisa
9. Pierre (TYH-0002) - Kanelimanteli
10. Pierre (TYH-0002) - Tvillin Tikitti
11. V. Penrose (TYH-0121) - Honeylake’s Golden Pearl
12. V. Penrose (TYH-0121) - Harland Hall Froggy
13. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
14. Milja (TYH-0070) - Fiktion Arktos
15. Lumikatti (TYH-0153) - Great And Glorious
16. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
17. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
18. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
19. V. Penrose (TYH-0121) - Verona Brivey
20. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
02. Metsäajo -0/30
1. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
2. sarqquu (TYH-0055) - Mehtämies
3. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
4. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
5. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
6. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
7. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
8. V. Penrose (TYH-0121) - Etheldred GW
9. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Declan
10. V. Penrose (TYH-0121) - Ivyhill Amaryllis
11. Pierre (TYH-0002) - Kototallin Armakka
12. Pierre (TYH-0002) - Kadon Valiokas
13. Pierre (TYH-0002) - Kanelia KAS
14. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
15. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
16. Elva (TYH-0150) - Võimas
17. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
18. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
19. AnneL (TYH-0032) - Hurja
20. sarqquu (TYH-0055) - Jessiina
03. Kyntöajo - 0/30
1. sarqquu (TYH-0055) - Vihuri
2. Pierre (TYH-0002) - AH Pikku-Harha
3. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
4. Elva (TYH-0150) - Võimas
5. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Avellana
6. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
7. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
8. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
9. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
10. AnneL (TYH-0032) - Hurja
11. sarqquu (TYH-0055) - Lord Jamie Gray
12. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
13. Pierre (TYH-0002) - Luotto-Osuma KAS
14. V. Penrose (TYH-0121) - Burton’s Lucille
15. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
16. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
17. V. Penrose (TYH-0121) - Drewdrake Driscoll
18. sarqquu (TYH-0055) - Riemu-Rella
19. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
> Hevosen tulee olla yli 4-vuotias
> Hevonen saa osallistua vaikka kaikkin luokkiin, mutta kuhunkin vain kerran
> Kilpailijalla tulee olla TYH-tunnus
> Yhteen luokkaan otetaan max 30 osallistujaa, yksi ihminen saa tuoda korkeintaan 3 hevosta luokkaan
> Osallistuminen alle viimeistään 9.6.2018.
Jos osallistut kaikkiin ryppään kilpailuihin (kisat 4-8), kirjoita viestiin aluksi "4-8", vain ensimmäisten kisojen viestiin.
Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevosen nimi
Luokat:
01. Käyttöajo - 0/30
1. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
2. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
3. Pierre (TYH-0002) - Glögimonsteri
4. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
5. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
6. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
7. sarqquu (TYH-0055) - Hikotus
8. sarqquu (TYH-0055) - Vappu Valoisa
9. Pierre (TYH-0002) - Kanelimanteli
10. Pierre (TYH-0002) - Tvillin Tikitti
11. V. Penrose (TYH-0121) - Honeylake’s Golden Pearl
12. V. Penrose (TYH-0121) - Harland Hall Froggy
13. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
14. Milja (TYH-0070) - Fiktion Arktos
15. Lumikatti (TYH-0153) - Great And Glorious
16. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
17. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
18. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
19. V. Penrose (TYH-0121) - Verona Brivey
20. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
02. Metsäajo -0/30
1. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
2. sarqquu (TYH-0055) - Mehtämies
3. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
4. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
5. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
6. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
7. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
8. V. Penrose (TYH-0121) - Etheldred GW
9. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Declan
10. V. Penrose (TYH-0121) - Ivyhill Amaryllis
11. Pierre (TYH-0002) - Kototallin Armakka
12. Pierre (TYH-0002) - Kadon Valiokas
13. Pierre (TYH-0002) - Kanelia KAS
14. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
15. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
16. Elva (TYH-0150) - Võimas
17. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
18. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
19. AnneL (TYH-0032) - Hurja
20. sarqquu (TYH-0055) - Jessiina
03. Kyntöajo - 0/30
1. sarqquu (TYH-0055) - Vihuri
2. Pierre (TYH-0002) - AH Pikku-Harha
3. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
4. Elva (TYH-0150) - Võimas
5. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Avellana
6. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
7. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
8. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
9. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
10. AnneL (TYH-0032) - Hurja
11. sarqquu (TYH-0055) - Lord Jamie Gray
12. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
13. Pierre (TYH-0002) - Luotto-Osuma KAS
14. V. Penrose (TYH-0121) - Burton’s Lucille
15. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
16. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
17. V. Penrose (TYH-0121) - Drewdrake Driscoll
18. sarqquu (TYH-0055) - Riemu-Rella
19. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta