Post by Rehtori on May 18, 2018 3:18:46 GMT
>> Avoin työhevosille
> Hevosen tulee olla yli 4-vuotias
> Hevonen saa osallistua vaikka kaikkin luokkiin, mutta kuhunkin vain kerran
> Kilpailijalla tulee olla TYH-tunnus
> Yhteen luokkaan otetaan max 30 osallistujaa, yksi ihminen saa tuoda korkeintaan 3 hevosta luokkaan
> Osallistuminen alle viimeistään 9.6.2018.
Jos osallistut kaikkiin ryppään kilpailuihin (kisat 4-8), kirjoita viestiin aluksi "4-8", vain ensimmäisten kisojen viestiin.
Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevosen nimi
Luokat:
01. Käyttöajo - 0/30
1. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
2. Lumikatti (TYH-0153) - Great And Glorious
3. Pierre (TYH-0002) - Kanelimanteli
4. V. Penrose (TYH-0121) - Verona Brivey
5. V. Penrose (TYH-0121) - Harland Hall Froggy
6. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
7. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
8. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
9. Milja (TYH-0070) - Fiktion Arktos
10. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
11. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
12. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
13. sarqquu (TYH-0055) - Vappu Valoisa
14. Pierre (TYH-0002) - Glögimonsteri
15. sarqquu (TYH-0055) - Hikotus
16. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
17. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
18. V. Penrose (TYH-0121) - Honeylake’s Golden Pearl
19. Pierre (TYH-0002) - Tvillin Tikitti
20. Milja (TYH-0070) - M.B. Kummitus
21. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
02. Metsäajo -0/30
1. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
2. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
3. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
4. V. Penrose (TYH-0121) - Etheldred GW
5. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
6. Pierre (TYH-0002) - Kadon Valiokas
7. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
8. Pierre (TYH-0002) - Kanelia KAS
9. AnneL (TYH-0032) - Hurja
10. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Declan
11. Elva (TYH-0150) - Võimas
12. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
13. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
14. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
15. Pierre (TYH-0002) - Kototallin Armakka
16. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
17. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
18. sarqquu (TYH-0055) - Jessiina
19. sarqquu (TYH-0055) - Mehtämies
20. V. Penrose (TYH-0121) - Ivyhill Amaryllis
03. Kyntöajo - 0/30
1. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
2. V. Penrose (TYH-0121) - Drewdrake Driscoll
3. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
4. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
5. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
6. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
7. Pierre (TYH-0002) - AH Pikku-Harha
8. sarqquu (TYH-0055) - Vihuri
9. Pierre (TYH-0002) - Luotto-Osuma KAS
10. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
11. sarqquu (TYH-0055) - Lord Jamie Gray
12. Elva (TYH-0150) - Võimas
13. V. Penrose (TYH-0121) - Burton’s Lucille
14. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
15. sarqquu (TYH-0055) - Riemu-Rella
16. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
17. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
18. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Avellana
19. AnneL (TYH-0032) - Hurja
> Hevosen tulee olla yli 4-vuotias
> Hevonen saa osallistua vaikka kaikkin luokkiin, mutta kuhunkin vain kerran
> Kilpailijalla tulee olla TYH-tunnus
> Yhteen luokkaan otetaan max 30 osallistujaa, yksi ihminen saa tuoda korkeintaan 3 hevosta luokkaan
> Osallistuminen alle viimeistään 9.6.2018.
Jos osallistut kaikkiin ryppään kilpailuihin (kisat 4-8), kirjoita viestiin aluksi "4-8", vain ensimmäisten kisojen viestiin.
Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevosen nimi
Luokat:
01. Käyttöajo - 0/30
1. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
2. Lumikatti (TYH-0153) - Great And Glorious
3. Pierre (TYH-0002) - Kanelimanteli
4. V. Penrose (TYH-0121) - Verona Brivey
5. V. Penrose (TYH-0121) - Harland Hall Froggy
6. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
7. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
8. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
9. Milja (TYH-0070) - Fiktion Arktos
10. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
11. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
12. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
13. sarqquu (TYH-0055) - Vappu Valoisa
14. Pierre (TYH-0002) - Glögimonsteri
15. sarqquu (TYH-0055) - Hikotus
16. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
17. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
18. V. Penrose (TYH-0121) - Honeylake’s Golden Pearl
19. Pierre (TYH-0002) - Tvillin Tikitti
20. Milja (TYH-0070) - M.B. Kummitus
21. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
02. Metsäajo -0/30
1. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
2. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
3. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
4. V. Penrose (TYH-0121) - Etheldred GW
5. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
6. Pierre (TYH-0002) - Kadon Valiokas
7. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
8. Pierre (TYH-0002) - Kanelia KAS
9. AnneL (TYH-0032) - Hurja
10. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Declan
11. Elva (TYH-0150) - Võimas
12. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
13. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
14. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
15. Pierre (TYH-0002) - Kototallin Armakka
16. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
17. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
18. sarqquu (TYH-0055) - Jessiina
19. sarqquu (TYH-0055) - Mehtämies
20. V. Penrose (TYH-0121) - Ivyhill Amaryllis
03. Kyntöajo - 0/30
1. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
2. V. Penrose (TYH-0121) - Drewdrake Driscoll
3. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
4. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
5. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
6. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
7. Pierre (TYH-0002) - AH Pikku-Harha
8. sarqquu (TYH-0055) - Vihuri
9. Pierre (TYH-0002) - Luotto-Osuma KAS
10. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
11. sarqquu (TYH-0055) - Lord Jamie Gray
12. Elva (TYH-0150) - Võimas
13. V. Penrose (TYH-0121) - Burton’s Lucille
14. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
15. sarqquu (TYH-0055) - Riemu-Rella
16. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
17. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
18. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Avellana
19. AnneL (TYH-0032) - Hurja