Post by Rehtori on May 18, 2018 3:18:29 GMT
>> Avoin työhevosille
> Hevosen tulee olla yli 4-vuotias
> Hevonen saa osallistua vaikka kaikkin luokkiin, mutta kuhunkin vain kerran
> Kilpailijalla tulee olla TYH-tunnus
> Yhteen luokkaan otetaan max 30 osallistujaa, yksi ihminen saa tuoda korkeintaan 3 hevosta luokkaan
> Osallistuminen alle viimeistään 9.6.2018.
Jos osallistut kaikkiin ryppään kilpailuihin (kisat 4-8), kirjoita viestiin aluksi "4-8", vain ensimmäisten kisojen viestiin.
Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevosen nimi
Luokat:
01. Käyttöajo - 0/30
1. Pierre (TYH-0002) - Tvillin Tikitti
2. V. Penrose (TYH-0121) - Harland Hall Froggy
3. Milja (TYH-0070) - Fiktion Arktos
4. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
5. Lumikatti (TYH-0153) - Great And Glorious
6. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
7. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
8. sarqquu (TYH-0055) - Hikotus
9. V. Penrose (TYH-0121) - Honeylake’s Golden Pearl
10. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
11. Pierre (TYH-0002) - Kanelimanteli
12. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
13. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
14. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
15. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
16. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
17. Pierre (TYH-0002) - Glögimonsteri
18. sarqquu (TYH-0055) - Vappu Valoisa
19. V. Penrose (TYH-0121) - Verona Brivey
20. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
02. Metsäajo -0/30
1. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
2. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
3. sarqquu (TYH-0055) - Jessiina
4. V. Penrose (TYH-0121) - Etheldred GW
5. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
6. V. Penrose (TYH-0121) - Ivyhill Amaryllis
7. AnneL (TYH-0032) - Hurja
8. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
9. Pierre (TYH-0002) - Kototallin Armakka
10. sarqquu (TYH-0055) - Mehtämies
11. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
12. Elva (TYH-0150) - Võimas
13. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Declan
14. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
15. Pierre (TYH-0002) - Kadon Valiokas
16. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
17. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
18. Pierre (TYH-0002) - Kanelia KAS
19. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
20. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
03. Kyntöajo - 0/30
1. V. Penrose (TYH-0121) - Burton’s Lucille
2. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Avellana
3. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
4. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
5. Pierre (TYH-0002) - Luotto-Osuma KAS
6. AnneL (TYH-0032) - Hurja
7. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
8. Elva (TYH-0150) - Võimas
9. sarqquu (TYH-0055) - Lord Jamie Gray
10. sarqquu (TYH-0055) - Riemu-Rella
11. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
12. Pierre (TYH-0002) - AH Pikku-Harha
13. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
14. V. Penrose (TYH-0121) - Drewdrake Driscoll
15. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
16. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
17. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
18. sarqquu (TYH-0055) - Vihuri
19. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
> Hevosen tulee olla yli 4-vuotias
> Hevonen saa osallistua vaikka kaikkin luokkiin, mutta kuhunkin vain kerran
> Kilpailijalla tulee olla TYH-tunnus
> Yhteen luokkaan otetaan max 30 osallistujaa, yksi ihminen saa tuoda korkeintaan 3 hevosta luokkaan
> Osallistuminen alle viimeistään 9.6.2018.
Jos osallistut kaikkiin ryppään kilpailuihin (kisat 4-8), kirjoita viestiin aluksi "4-8", vain ensimmäisten kisojen viestiin.
Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevosen nimi
Luokat:
01. Käyttöajo - 0/30
1. Pierre (TYH-0002) - Tvillin Tikitti
2. V. Penrose (TYH-0121) - Harland Hall Froggy
3. Milja (TYH-0070) - Fiktion Arktos
4. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
5. Lumikatti (TYH-0153) - Great And Glorious
6. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
7. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
8. sarqquu (TYH-0055) - Hikotus
9. V. Penrose (TYH-0121) - Honeylake’s Golden Pearl
10. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
11. Pierre (TYH-0002) - Kanelimanteli
12. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
13. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
14. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
15. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
16. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
17. Pierre (TYH-0002) - Glögimonsteri
18. sarqquu (TYH-0055) - Vappu Valoisa
19. V. Penrose (TYH-0121) - Verona Brivey
20. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
02. Metsäajo -0/30
1. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
2. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
3. sarqquu (TYH-0055) - Jessiina
4. V. Penrose (TYH-0121) - Etheldred GW
5. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
6. V. Penrose (TYH-0121) - Ivyhill Amaryllis
7. AnneL (TYH-0032) - Hurja
8. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
9. Pierre (TYH-0002) - Kototallin Armakka
10. sarqquu (TYH-0055) - Mehtämies
11. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
12. Elva (TYH-0150) - Võimas
13. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Declan
14. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
15. Pierre (TYH-0002) - Kadon Valiokas
16. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
17. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
18. Pierre (TYH-0002) - Kanelia KAS
19. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
20. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
03. Kyntöajo - 0/30
1. V. Penrose (TYH-0121) - Burton’s Lucille
2. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Avellana
3. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
4. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
5. Pierre (TYH-0002) - Luotto-Osuma KAS
6. AnneL (TYH-0032) - Hurja
7. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
8. Elva (TYH-0150) - Võimas
9. sarqquu (TYH-0055) - Lord Jamie Gray
10. sarqquu (TYH-0055) - Riemu-Rella
11. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
12. Pierre (TYH-0002) - AH Pikku-Harha
13. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
14. V. Penrose (TYH-0121) - Drewdrake Driscoll
15. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
16. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
17. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
18. sarqquu (TYH-0055) - Vihuri
19. Tinu (TYH-0042) - Urmakka