Post by Rehtori on May 18, 2018 3:19:25 GMT
>> Avoin työhevosille
> Hevosen tulee olla yli 4-vuotias
> Hevonen saa osallistua vaikka kaikkin luokkiin, mutta kuhunkin vain kerran
> Kilpailijalla tulee olla TYH-tunnus
> Yhteen luokkaan otetaan max 30 osallistujaa, yksi ihminen saa tuoda korkeintaan 3 hevosta luokkaan
> Osallistuminen alle viimeistään 9.6.2018.
Jos osallistut kaikkiin ryppään kilpailuihin (kisat 4-8), kirjoita viestiin aluksi "4-8", vain ensimmäisten kisojen viestiin.
Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevosen nimi
Luokat:
01. Käyttöajo - 0/30
1. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
2. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
3. Pierre (TYH-0002) - Glögimonsteri
4. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
5. sarqquu (TYH-0055) - Vappu Valoisa
6. Lumikatti (TYH-0153) - Great And Glorious
7. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
8. V. Penrose (TYH-0121) - Harland Hall Froggy
9. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
10. sarqquu (TYH-0055) - Hikotus
11. Milja (TYH-0070) - Fiktion Arktos
12. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
13. Pierre (TYH-0002) - Tvillin Tikitti
14. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
15. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
16. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
17. V. Penrose (TYH-0121) - Honeylake’s Golden Pearl
18. Pierre (TYH-0002) - Kanelimanteli
19. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
20. V. Penrose (TYH-0121) - Verona Brivey
02. Metsäajo -0/30
1. Elva (TYH-0150) - Võimas
2. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
3. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
4. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
5. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
6. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
7. sarqquu (TYH-0055) - Mehtämies
8. Pierre (TYH-0002) - Kototallin Armakka
9. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
10. sarqquu (TYH-0055) - Jessiina
11. Pierre (TYH-0002) - Kanelia KAS
12. V. Penrose (TYH-0121) - Etheldred GW
13. V. Penrose (TYH-0121) - Ivyhill Amaryllis
14. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Declan
15. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
16. Pierre (TYH-0002) - Kadon Valiokas
17. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
18. AnneL (TYH-0032) - Hurja
19. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
20. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
03. Kyntöajo - 0/30
1. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
2. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
3. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
4. sarqquu (TYH-0055) - Riemu-Rella
5. Pierre (TYH-0002) - AH Pikku-Harha
6. V. Penrose (TYH-0121) - Drewdrake Driscoll
7. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
8. Pierre (TYH-0002) - Luotto-Osuma KAS
9. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Avellana
10. Elva (TYH-0150) - Võimas
11. AnneL (TYH-0032) - Hurja
12. V. Penrose (TYH-0121) - Burton’s Lucille
13. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
14. sarqquu (TYH-0055) - Vihuri
15. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
16. sarqquu (TYH-0055) - Lord Jamie Gray
17. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
18. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
19. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
> Hevosen tulee olla yli 4-vuotias
> Hevonen saa osallistua vaikka kaikkin luokkiin, mutta kuhunkin vain kerran
> Kilpailijalla tulee olla TYH-tunnus
> Yhteen luokkaan otetaan max 30 osallistujaa, yksi ihminen saa tuoda korkeintaan 3 hevosta luokkaan
> Osallistuminen alle viimeistään 9.6.2018.
Jos osallistut kaikkiin ryppään kilpailuihin (kisat 4-8), kirjoita viestiin aluksi "4-8", vain ensimmäisten kisojen viestiin.
Osallistumismuoto:
Luokka (rivinvaihto)
Ohjastaja (TYH-tunnus) - Hevosen nimi
Luokat:
01. Käyttöajo - 0/30
1. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
2. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
3. Pierre (TYH-0002) - Glögimonsteri
4. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
5. sarqquu (TYH-0055) - Vappu Valoisa
6. Lumikatti (TYH-0153) - Great And Glorious
7. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
8. V. Penrose (TYH-0121) - Harland Hall Froggy
9. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
10. sarqquu (TYH-0055) - Hikotus
11. Milja (TYH-0070) - Fiktion Arktos
12. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
13. Pierre (TYH-0002) - Tvillin Tikitti
14. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
15. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
16. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
17. V. Penrose (TYH-0121) - Honeylake’s Golden Pearl
18. Pierre (TYH-0002) - Kanelimanteli
19. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
20. V. Penrose (TYH-0121) - Verona Brivey
02. Metsäajo -0/30
1. Elva (TYH-0150) - Võimas
2. sarqquu (TYH-0055) - Marenki
3. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
4. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
5. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
6. Elva (TYH-0150) - Maanan Valokki
7. sarqquu (TYH-0055) - Mehtämies
8. Pierre (TYH-0002) - Kototallin Armakka
9. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
10. sarqquu (TYH-0055) - Jessiina
11. Pierre (TYH-0002) - Kanelia KAS
12. V. Penrose (TYH-0121) - Etheldred GW
13. V. Penrose (TYH-0121) - Ivyhill Amaryllis
14. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Declan
15. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
16. Pierre (TYH-0002) - Kadon Valiokas
17. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta
18. AnneL (TYH-0032) - Hurja
19. AnneL (TYH-0032) - Saariston Lasikatse
20. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
03. Kyntöajo - 0/30
1. Tinu (TYH-0042) - Urmakka
2. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Kostotar
3. Pierre (TYH-0002) - Hirttivaaran Oprakka
4. sarqquu (TYH-0055) - Riemu-Rella
5. Pierre (TYH-0002) - AH Pikku-Harha
6. V. Penrose (TYH-0121) - Drewdrake Driscoll
7. AnneL (TYH-0032) - Virmalan Huoli
8. Pierre (TYH-0002) - Luotto-Osuma KAS
9. V. Penrose (TYH-0121) - Penrose Avellana
10. Elva (TYH-0150) - Võimas
11. AnneL (TYH-0032) - Hurja
12. V. Penrose (TYH-0121) - Burton’s Lucille
13. AnneL (TYH-0032) - Liekin Janella
14. sarqquu (TYH-0055) - Vihuri
15. Melina (TYH-0102) - Runon Valkokulta
16. sarqquu (TYH-0055) - Lord Jamie Gray
17. Tinu (TYH-0042) - Hirttivaaran Rateva
18. Alexiina C. (TYH-0057) - Frankfurt v. Gremhof
19. Melina (TYH-0102) - Runon Naavaparta